top of page

KRYSZTAŁOWE MIEJSCE MOCY KOŁO SZCZECINA - Zakończenie budowy i aktywacja 21.12.2016.

 

Zdjęcia z dnia 29.01.2017r.

Pod kamieniami są zainstalowane ok 20 różnych kryształów (kryształy górskie, kwarce różowe, ametysty fioletowe, tygrysie oka) oraz ok. 120 kwarców białych. Na zewnętrzny krąg składa się 99 kamieni.

CEL BUDOWY: Przyspieszenie przebudzenia ludzkości na Ziemi, transformacji wszelkich trucizn fizycznych i energetycznych (m.in. HAARP, smug chemicznych, GMO, smogu elektromagnetycznego, toksycznej chemii w wodach, powietrzu, glebie, żywności, chipów, nanotechnologii, wojen, toksycznych emocji, myśli, globalnych projektów....) w Boskie Złote Światło. Przyspieszenie globalnego przebudzenia 12 nici DNA, powstania Nowej Harmonijnej Świetlanej Ziemi m.in. na bazie darmowej energii, zdrowej żywności, Szkół Nowej Ery, budownictwa naturalnego na planie świętej geometrii, odbudowanej dziewiczej przyrody, kryształowej technologii itd...

TE MIEJSCA MOCY z kryształami pod kamieniami czy z samych wielkich kryształów odpowiednio zaprogramowane wg kosmicznej Wiedzy mają skierować Ziemię na harmonijną linię czasową gdzie nie ma pojęć takich jak strach, rywalizacja, cierpienie, gdzie istnieje harmonia i miłość do wszystkich istnień. Procesy kwantowe przyspieszają od setek do milionów razy. Zabezpieczają Ziemię przed kontrolą ludzkiej świadomości, nie dopuszczają do globalnych wojen, kataklizmów, czy realizacji projektów totalnej ostatecznej dehumanizacji ludzkości.

TECHNOLOGIA DZIAŁANIA TEGO MIEJSCA MOCY I MAJĄCYCH JUŻ WKRÓTCE POWSTAĆ opiera się m.in.na łączności tych kryształów z Centrum Wszechświata poza Matrixem oraz z Kryształową Siecią Ziemi i Wszechświata różnych wymiarów tak że mają one dostęp do wszelkich informacji oraz Istot z innych wymiarów i przestrzeni potrzebnych do realizacji tego wielkiego Projektu uwolnienia Ziemi z kontroli przez Siły Ciemności. Ziemia jest tym samym na nowo podłączana do Kosmicznej Wiedzy. (GMO, trująca chemia, strach, walka, filmy z przemocą itp.odłączają ludzi od kosmicznej Mądrości, od Żródła m.in. poprzez blokowanie DNA, szyszynki, następuje tym samym amnezja).

Techonologia tych miejsc mocy opiera się więc m.in. na wspomaganiu zdalnym ludziom wprowadzającym na Ziemię Świetlane idee typu darmowe energie - (np.technologie Keshe), Szkoły Nowej Ery bez ocen, guru np w Rosji, rozdawanie w Rosji każdemu obywatelowi hektara ziemi do tworzenia Raju wg wskazówek Anastazji, naturalne metody leczenia, rolnictwo, leśnictwo oparte o pożyteczne mikroorganizmy itp.


Ale też opiera się na blokowaniu projektów Władzy, Sił Ciemności dążących do kontroli, otumaniania ludzkości i innych istot.
Ta technologia kryształowa działa też na bazie alchemicznego przekształcania hologramów rzeczywistości - zgodnie z wiedzą że wszystko jest energią, oceanem fal elektromagnetycznych a materia stała nie istnieje.

Takie Miejsca Mocy mają naprawdę potężną Moc i zmieniły już przyszłość Ziemi. M.in. nie doszło do totalnych kataklizmów, potopów, czy trzeciej wojny światowej, czy do ostatecznej zamiany ludzi w androidy bez własnej woli i Boskiej Świadomości, tzw siły roboczej i żródła energii do zasilania techonologii Sił Ciemności.

JEDNAK ABY CAŁKOWICIE ZIEMIA STAŁA SIĘ RAJEM PEŁNYM MIŁOŚCI I HARMONII NA WSZYSTKICH POZIOMACH I TO W STOSUNKOWO SZYBKIM CZASIE TRZEBA ZBUDOWAĆ WIĘCEJ TAKICH MIEJSC MOCY nawet z kryształów kilku metrów wysokości zakupywanych przez bogatszych, czy realizowanych przez Fundacje. Możliwe jest jednak też nabycie mniejszych generatorów kryształowych będących miniaturą większych Miejsc Mocy jednakże działających na olbrzymie odległości, które mogą też wspierać nasze indywidualne przebudzenie, uzdrowienie i aktywację pełnych Boskich Potencjałów a zarazem wspierających w tworzeniu Nowej Ziemi.

bottom of page