top of page

ESENCJE ENERGETYCZNE

Esencje energetyczne są to informacje, kody światła różnych roślin, zwierząt, kamieni, kryształów, miejsc mocy, mgławic... harmonizujące nasze ciało, psychikę, umysł. Mają działanie uzdrawiające na różnych poziomach. Pomagają uaktywnić w sobie Boskie Potencjały, talenty i realizować się w życiu.

 

Esencje energetyczne są to wysokowibracyjne informacje przyrody, kosmosu... zapisane w kryształach wody w trakcie medytacji albo przy użyciu geody kryształowej, jak również poprzez otwieranie bram miedzywymiarowych (własne autorstwo) służące wnoszeniu harmonii i aktywacji.

 

Esencje mogą być dobrane zarówno dla osoby jak i dla okreslonego miejsca np. mieszkania, miejsca pracy, ogrodu...

 

Esencje dobieram intuicyjnie, radiestezyjnie.

cały zestaw: 250zł plus koszt przesyłki

Buteleczka 20ml z kroplomierzem mieszaniny ok. 12-15 róznych esencji - na dzień  i druga buteleczka drugiej mieszaniny na noc

Buteleczka (20ml) z kroplomierzem jednej esencji 60zł

 

Kontakt / Zamówienie:

email: jaro1979@wp.pl; tel.kom. 791-328-528

ESENCJE PIKTOGRAMÓW:

 

KONTAKT ZE ŹRÓDŁEM

Energia Boskiego Światła Miłości pochodząca z samego Źródła uzdrawiająca, rozpuszczająca wszystko co niezgodne z Harmonią. Wiedza, energie, kody ŚWIATŁA zawarte w tej esencji aktywują w Nas Miłość do Siebie i do wszystkich Istot. Z tej Boskiej Energii, Boskiego Światła, Boskiej Miłości powstaje wszystko. Możemy z tej Energii korzystać bezpośrednio i z Niej tworzyć Świat. Im bardziej rozwiniemy w Sobie Boską Miłość do Siebie i do wszystkich Istot, tym bardziej przed Nami otworzą się Bramy do Nieskończonej Wiedzy, Moźliwości.

 

UWOLNIENIE

Energie, kody światła, informacje zawarte w tej esencji tego piktogramu pomagają uwolnić się od starych wzorców życia już Nam nie służących, od "negatywnych" energii, myśli, emocji, klątw, nawyków, zdarzeń. Poprzez tę esencję można uwolnić rzeczy, miejsca ze starych energii, wzorców energetycznych.

 

RÓWNOWAGA

Energie, wiedza, kody światła zawarte w tej esencji pomagają dojść do wewnętrznej Równowagi. Pomagają odkryć swoją Prawdę i żyć zgodnie z Nią.

 

OBFITOŚĆ

Energie, kody Światła, informacje zawarte w tej esencji pomagają Nam zrozumieć że wszystko czego potrzebujemy, aby spełnić swoje marzenia jest na tej ZIEMI i mamy do tego pełny dostęp już Teraz. Kwestia jedynie wyzbycia się różnych naszych przekonań, lęków, kodów nie pozwalających na pełny przejaw Obfitości w naszym życiu. Możesz mieć naprawdę wszystko co zechcesz.

 

WZORZEC

Kody Światła, energie, informacje zawarte w tej esencji uświadamiają i pomagają Nam w tym byśmy żyli zgodnie ze swoją Duszą, zgodnie ze swoim pierwotnym programem, wzorcem Życia z jakim zeszliśmy na tę Ziemię. Aby tego dokonać trzeba usunąć cudze programy, idee, które nie są nasze, które NAM nie służą, nie odpowiadają.

 

SPEŁNIENIE

Esencja ta, energie, kody światła i informacje w niej zawarte uświadamiają Nam iż nasze Myśli mają Moc tworzenia naszej Rzeczywistości. Nasze myśli które utrzymujemy w naszym Umyśle realizują się w naszym ŻYCIU. Esencja ta pomaga rozwinąć w sobie POTĘGĘ  swoich Myśli by kreować w swoim Życiu to czego naprawdę chcemy.

ESENCJE ENERGII Z KOSMOSU:

 

Mgławica Kocie Oko

Daje totalny spokój umysłu, psychiki, duszy, wszystkich poziomów energetycznych, silnie oczyszczająca i uspokajająca energia, oczyszcza z nawyków, uzależnień, podnosi mocno wibracje, wkracza czystość, harmonia;

 Przynosi inne widzenie świata, otwiera oczy na inne odcienie rzeczywistości, budzi intuicję, kosmiczny wzrok, stąd nieharmonijne nawyki, uzależnienia naturalnie same odchodzą;

 Dobra do medytacji;

 

Mgławice Serce i Dusza

Wyjście ze zwierzęcego stanu, wejście w stan miłości, do miłości jesteśmy stworzeni, otwiera nawet najbardziej zatwardziałe serca, pomocne w medytacji serca;

 

Kryształ Ziemi (jądro)

Dostrajanie się do wibracji Ziemi. Daje moc, siłę. Zakotwiczanie się w energii Ziemi. Zasługujesz na bogactwo, na radosne życie na Ziemi. Otwórz się na spływ darów Ziemi. Większe połączenie z Ziemią, z naturą;

 

Galaktyka Wieloryb

Głębsze doświadczenie siebie, głębsze poznanie siebie, postępowanie zgodnie ze swoją intuicją, ze sobą;

Powrót Ziemi do swojej pierwotnej Harmonii. Przypomina przyrodzie o tym, jaka kiedyś była harmonia, którą ma się stać, jakie jest jej powołanie, prawdziwe przeznaczenie;

 

Mgławica Oriona

Daje spokój, równowagę wewnętrzną;

Pomaga znaleźć sens życia, otwiera intuicję, pomaga odnaleźć swoją misję życiową;

Jednoczy różne części siebie, równoważy energie w Nas i w przyrodzie, Ziemię kieruje na właściwe tory energetyczne;

 

Mgławica Krab

Otacza Nas opieką, byśmy realizowali swoją misję, wspiera Nas w tym. Daje Nam moc i siłę by się realizować, poczucie że można czynić cuda, zasila energią;

Wzmacnia energetycznie Ziemię i przyrodę;

 

Plejady

Radość Życia. Baw się i ciesz się życiem. Lubimy jak coś się dzieje. Zmieniamy, przekształcamy nasze życie, nasz świat w piękniejszą rzeczywistość. Życie jest zabawą.

ESENCJE DRZEW, KRZEWÓW I KWIATÓW:

Męczennica Pańska (kwiat) (Passiflora)

Oczyszcza z karmy, pomaga odejść od poczucia bycia ofiarą. Oczyszcza miejsca, mury z przeszłych "negatywnych" zdarzeń, z "negatywnych" wibracji.

 

Cis pospolity (Taxus baccata)

Pomaga rozpocząć życie na nowo. Odrodzenie. Otwórz się na nowe życie!. Transformacja, przemiana. Stary świat umiera by narodził się nowy.

 

Modrzew Europejski (Larix decidua)

Poszerza świadomość na inne wymiary, poszerza postrzeganie pozazmysłowe.

 

Bukszpan Wieczniezielony (Buxus sempervirens)

Ma silne właściwości oczyszczające. Wspiera on naszą zdolność do oczyszczania się z takich energii jak:. promieniowanie komputerów, telefonów komórkowych, i innych urządzeń elektronicznych, chroni przed smogiem elektromagnetycznym. Rozładowuje gwałtowne emocje. Oczyszcza Nas z "negat." emocji cudzych i własnych. Działa osłaniająco jak płaszcz ochronny przed "negatywnymi" wibracjami, emocjami, myślami z zewnątrz.

 

Brzoza Papierowa (Betula papyrifera)

Spokój, relaks, głębokie odprężenie. "Rób tylko to, co służy twojemu zdrowiu, harmonii w Tobie i otoczeniu. Twórz wokół siebie piękno i ład"; poprzez swoje wibracje uwalnia z psychicznych ran, bolesnych przeżyć...

 

Kasztanowiec Biały (Aesculus hippocastanum)

"Twórz w imię Miłości, twórz Harmonię na Ziemi. Rozbudzam w Tobie chęć do życia. Ciesz się tworzeniem wielkich dzieł. Sięgnij po moc i twórz. Masz w sobie nieograniczone możliwości i potencjały"

 

Sosna Czarna (Pinus nigra)

"Wsłuchuj się w głos Twej Duszy. Wsłuchuj się w dźwięki otoczenia, w to, co chce Ci przekazać Wszechświat. Wsłuchuj się w głos Twego Serca". Spokój, oczyszczenie.

 

Dąb Szypułkowy (Quercus robur)

"Masz w sobie wielką Moc, Siłę Tworzenia. Masz w sobie nieograniczone potencjały. Nie ma dla Ciebie granic. Jesteś Geniuszem. Uwierz we własną Moc"

Niezachwiana stabilność w życiu, moc, wytrwałość w wykonywaniu swojej misji życiowej, zadań na Ziemi. Wielka pewność siebie, wiara we własne siły i innych. Pomaga realnie kreować, tworzyć marzenia, wizje, cele, wypełniać swoją misję na Ziemi.

"Realizujcie swoje zadania misyjne na Ziemi. Wypełniajcie swoje powołania. Realizujcie swoje programy Duszy"

 

Jałowiec Pospolity (Juniperus communis)

"Leczę duchowe rany, urazy. Uwalniam z nich. Uwalniam z szoków doznanych w życiu. Pomagam zapomnieć Ci o nich, o urazach przeszłości i zacząć żyć pełnią życia w Teraźniejszości. Tamto jest nieistotne. Czas rozwijać się dalej".

"Uczę przebaczać, zapominać". Wielki spokój wewnętrzny, zadowolenie z życia, uziemienie.

Rozpuszcza rany, urazy powojenne, pokatastroficzne itp., przeżycia traumatyczne (np. związane z narodzeniem się w ciele fizycznym, śmiercią ciała fizycznego itp.). Pomaga uwolnić się Ziemi z bolesnych ran zadanych przez ludzkość.

 

Głóg Jednoszyjkowy (Crataegus monogyna)

"Sięgnij wgłąb swej Istoty. Sięgnij po swoją wewnętrzną Mądrość, aby służyła Twojej wewnętrznej Harmonii i Harmonii wokół".

"Żyj w Teraźniejszości. Zanurz się w tej cudownej energii Teraz".

Synchronizacja obu półkul mózgowych.

 

Świerk Pospolity (Picea abies)

Wspomaga koncentrację szczególnie na tym co służy Harmonii, większe przyswajanie wiedzy, geniusz.

Spokój we wszelkich życiowych sytuacjach.

Zwiększona koncentracja na tym, co istotne, na wnętrzu, podczas medytacji, nauki, twórczości, wizualizacji...

 

Klon Pospolity (Acer platanoides)

Pomaga odnaleźć swoją misję, pasję, przeznaczenie, wymarzoną pracę, by poprzez nią się realizować, tworzyć Harmonię i pomaga się realizować.

Rozwijanie zdolności sięgania po wiedzę z kosmosu, telepatyczny odbiór, channelingowy itp...

"Niech Twoja praca będzie Twoim marzeniem, pasją i służy wszystkim istotom, Harmonii. Poprzez każdy Twój czyn twórz Harmonię"

 

Wiąz Szypułkowy (Ulmus laevis)

"Łączmy nasze wspólne siły". Współpraca, jednoczenie, pomaga harmonizować związki międzyludzkie, wprowadza Harmonię w partnerstwie, w rodzinie, poszerza zakres współpracy (można współpracować z elfami natury, z istotami z kosmosu itd...)

Poczucie jedności z przyrodą: z kwiatami, drzewami, zwierzętami, Ziemią... W końcu jest poczucie, że przyroda jest prawdziwym domem, w którym można czuć się cudownie i komfortowo. Przyjaźń ze wszystkimi istotami ( w tym z przyrodą)

 

Lipa Drobnolistna (Tilia cordata)

"Otwórzcie się na Miłość, współpracę, wzajemną pomoc. Wszystko, co czynicie, mówicie, myślicie niech wypływa z Waszej wewnętrznej Miłości. Pokochajcie wszystkie stworzenia, istnienia na Ziemi".

"Otwórzcie się na Miłość tak mocno, jak tylko potraficie!!!"

Lipy sprzyjają rozwojowi równości, pomagają przeobrazić konkurencję w konstruktywną wspólnotę. Wzmacniają uczucie dobrego samopoczucia w grupie i spotykania innych z otwartym sercem.

Otwiera serce i czakrę korony, działa uspokajająco, oczyszcza z negatywnych emocji, myśli, likwiduje stany zapalne, wzbudza poczucie całości w grupie, w rodzinie (miłość, serce, ciepło), uczy działania w grupie.

 

Jarząb Pospolity (Sorbus aucuparia)

Aktywacja, poszerzanie świadomości na nowe obszary, nowe stany świadomości. Pomaga, rozbudza umiejętności podróży astralnych, telepatii, odbiorów channelingowych, jasnowidzenia różnego typu, kontaktów z istotami pozaziemskimi, elfami, dewami...itp.

Aktywacja nowych obszarów mózgu, 12 helis DNA oraz 12 czakr odpowiadających za wielowymiarowe postrzeganie, aktywacja hormonów odpowiadających za uruchomienie aktywacji DNA, poszerzenie świadomości.

Wszystko to ma służyć jedynie Harmonii, Miłości, Dobru wszystkich istot, poszerzeniu swojej świadomości, poszerzeniu zakresu bogactwa doznań i samorozwoju.

 

Akacja - Robinia biała, grochodrzew (Robinia pseudoacacia)

Likwiduje stare blokady, stąd pojawia się wiele zmian w życiu ludzkim. Wibracje akacji wspierają wszystkie procesy związane ze zmianą, ewolucją  i nowym sposobem myślenia. Akacje polepszają naszą zdolność przyswajania informacji, pomagają osiągnąć lepsze wyniki w nauce.

„Żyjcie na całego, całą swoją pełnią. Niech dokonują się zmiany w waszym życiu na lepsze. Niech w waszym życiu zawita spełnienie, radość, szczęście, miłość. Cieszcie się życiem, radujcie, twórzcie. Otwórzcie się na dary od Wszechświata, na bogactwo. Zasługujecie na nie. Już czas zmienić swoje życie. Teraz. Aby służyło szczęściu, harmonii, wszystkim istotom”.

 

Dzika Róża (Rosa canina)

“Miłość. Pokochaj siebie. Rób w życiu tylko to, co służy twojemu Szczęściu, Harmonii. Baw się i ciesz się życiem. Jeśli rozbudzisz Miłość do samego siebie, będziesz mógł tą Miłością podzielić się ze światem. Rób tylko to, co będzie ci dawało na każdym poziomie życia Szczęście i tylko Szczęście”.

ESENCJE KORTEGO:

 

Wieloryb

Ta esencja bardzo mocno otwiera naszą czakrę serca, dzięki czemu możemy połączyć się głęboko ze wszystkimi formami życia na Ziemi. Bardzo mocno aktywująca, energetyzująca. Dzięki niej odbieramy nasze życie w sposób bardziej świadomy. Pomaga rozpoznać Nasz prawdziwy cel bycia tu na Ziemi. Uczy Nas sięgania po wiedzę z Kosmosu. Sprowadza wiedzę, mądrość na Ziemię.

 

Orchidea Serca

Ta esencja pomaga transformować energie splotu słonecznego na wyższe poziomy, otwiera serce na wyższe częstotliwości, uczymy się żyć przez uczucie, nie przez emocje. Pomaga przemieniać egoistyczne emocje w miłość i duchowość.

 

Dzika Marchew

Ta esencja  pomaga Nam wyostrzyć swoje zmysły i nadzmysły.

 

Dziki Czosnek

Ta esencja penetruje i likwiduje ukryte lęki przyczyniające się do uszkadzania psychiki. Psychiczny antybiotyk na podatność na choroby, pomaga usunąć głęboki strach, brak poczucia bezpieczeństwa.

 

RQ-5

Ta esencja  pomaga uwolnić się od szkodliwych przyzwyczajeń, uzależnień (otyłość, słodycze...). Sekretem jest Miłość (różne nawyki, przyjemności Nam szkodzące to tylko próba zastępstwa Miłości czymś innym)

.

RQ-7 (na ratunek)

Ta esencja również pomaga uwolnić się od szkodliwych przyzwyczajeń, uzależnień. Pomaga w stanach kryzysowych i lękowych; pomaga w kuracji odwykowej. Sekretem jest Miłość (różne nawyki, przyjemności Nam szkodzące to tylko próba zastępstwa Miłości czymś innym).

 

Motyl Papillon Mariposa

Pomaga Nam zaakceptować siebie takimi, jakimi naprawdę jesteśmy i uzyskać wolność od narzucanych sobie granic, nawyków. Ta esencja uwalnia naszą Duszę tak, że ulegamy transformacji i rozpoznajemy naszą Prawdę.

 

Krab Grapsus grapsus

Dla tych, którzy odizolowali się od innych i zamknęli się w swojej skorupce. Esencja na komunikację. Esencja dla istot pełnych strachu. Pomaga rozpoznać, kiedy pojawia się realne niebezpieczeństwo, a my naprawdę potrzebujemy poczuć bezpieczeństwo. Help Us weigh the meits of a situation.

 

Delfin

Radość, poczucie bezpieczeństwa, przywracają chęć do życia.

 

T1

Oczyszcza miejsca, osoby z napromieniowania radioaktywnego, elektromagnetycznego, ochrania przed nimi.

 

Złoto

Wzmacnia energetycznie miejsca i żywe istoty. Regeneracja komórek, wzmocnienie aury, załatanie dziur w aurze.

Esencje Delfin i T1 sadźmy tam, gdzie jest brak życia, trucizny, zanieczyszczenia.

 

Szafir Niebieski

Oczyszcza miejsca ze starych informacji, walk, przemocy.

Uspokaja system nerwowy, likwiduje zakażenia, rozpuszcza zwątpienie, w rozum wprowadza jasność, wewnętrzna przemiana i wiara. Przypomina o naszym zadaniu życiowym. Uwalnia serca od pożądań. Pomaga urzeczywistniać nasze idee. Inspiruje duchowość. Otwiera zdolności telepatyczne. Wymaga od Nas nieugiętości, byśmy nie odstąpili od naszej misji, by Ego Nas nie psuło. Napełnianie nieskażoną Boską Miłością. Dzięki niemu możemy dokonać zmian, których konieczności nie dostrzegaliśmy. Rozwój, poszerzanie świadomości, zaakceptować wezwanie do niezwykłych doświadczeń.

ESENCJE DR. DRZYMULSKIEGO:

 

PAX

Spokój, Harmonia, Pokój.

 

Syn Ziemi

Ta esencja wspomaga procesy transformacji na poziomach duchowych przy jednoczesnym silnym zakotwiczeniu w energii Ziemi i realności życia. Dostraja Nas do coraz wyższych częstotliwości Ziemi.

bottom of page