top of page

III KONWENT OTWARTEGO SERCA
18-20 maj 2018
Studio jogi Yam na ul. Kochanowskiego 4\10 w Poznaniu
.

Zapraszamy na III Konwent Otwartego Serca na którym odbędą się wykłady, warsztaty, koncerty, zajęcia praktyczne w tym joga, taniec spontaniczny, kryształy, medytacje, uzdrawianie, masaże, bretharianizm, biała magia, ziołolecznictwo, zdrowe odżywianie, duchowe podróże,Tao Miłości, rozwój duchowy, praktyki oddechowe, koncerty na gongach, misach kryształowych, didgeridoo, bębnach i ...innych instrumentach itp.

W tym dniu w szkole jogi Yam będziemy gościć wielu znakomitych prelegentów z kraju i zagranicy.Wśród zaproszonych gości znajdziecie ludzi, którzy wzięli ster życia w swoje ręce by urzeczywistnić i zrealizować wszelkie swoje talenty i podzielić się nimi w przestrzeni Otwartego Serca.

W tym roku przede wszystkim postawiliśmy na zajęcia praktyczne. Spotkamy się zatem na macie - by wspólnie poćwiczyć jogę, chwycimy się za ręce by poczuć jedność naszego tańca. Otworzymy wszelkie swoje zmysły by smakować życie w Pełni i Zachwycie - w dźwięku, krysztale, świetle rozpoznania wspólnej drogi i Miłości jaką wszyscy przejawiamy gdy dzielimy się ze sobą naszymi inspiracjami i talentami.

Podczas naszych spotkań zaprezentowana zostanie wiedza z zakresu szeroko pojętego harmonizowania ciała, umysłu i ducha. Będziemy wspólnie dziękować za dary jakimi obdarowuje nas Wszechświat we wszelkich jego przejawach. Zioła i rośliny opowiedzą nam swoją historię, harmonijne dźwięki i wspólny śpiew Duszy otworzy nasze serca byśmy usłyszeli swój Prawdziwy Głos.

Zaproszeni Goście podzielą się swą opowieścią życia - z Serca do Serca zainspirują tym co w głębi ich Duszy śpiewa. Będą to ciekawe opowieści z podróży, czy historia wchodzenia w Ciszę Jam Jest by jeszcze mocniej czuć, kochać i doświadczać siebie. Goście Konwentu zaprezentują nam różne propozycje przejawionego przez nich Mistrzostwa, które łączy ta sama DROGA - OTWARTEGO SERCA.
Będziemy też mogli przyglądnąć się swoim przekonaniom, myślą, emocjom by zrozumieć, że nikt inny tylko my sami mamy wpływ na swoje życie.Na takim spotkaniu możecie odczuć swą wyjątkowość i magię Cudu, który wydarza się gdy wchodzimy w przestrzeń Wspólnej Kreacji i Mocy jaką wybieramy gdy odnajdujemy swoje prawdziwe pasje, inspiracje....Ten szept Duszy to moje Wołanie i Zaproszenie do życia pełnego Miłości, Harmonii i Radości, Otwartości i Piękna jakim pragniemy się dziś podzielić z Tobą.

Bilety do nabycia:
nr. konta: 38 1140 2004 0000 3902 5570 8892 Joanna Burdzińska
z dopiskiem: II Konwent Otwartego Serca
oraz na miejscu w studio jogi Yam na ul. Kochanowskiego 4\10 w Poznaniu.

Wstęp na wszystkie warsztaty i zajęcia:
Koszt 2 dni ( piątek, sobota): 75 zł
Koszt 2 dni ( piątek, niedziela): 75 zł
Koszt 3 dni (piątek, sobota, niedziela): 110 zł

www.konwentserce.pl
www.facebook.com/KonwentOtwartegoSerca/

Patronat Fundacji Stań się Zmianą:
https://www.facebook.com/stansiezmiana/
http://stansiezmiana.pl/

bottom of page