top of page

Budowa i Aktywacja Miejsca Mocy koło Szczecina - 12 listopada 2016.

​Tego dnia został wstępnie zbudowany GENERATOR KONTAKT ZE ŻRÓDŁEM A ZARAZEM GENERATOR OCZYSZCZAJĄCY I OCHRONNY jako jeden z własnej kasy jako dar dla ludzkości i Ziemi. Potężne miejsce mocy około 10-15 metrów średnicy. Największe głazy o wysokości około metra.

 

CEL INSTALACJI: PRZEBUDZENIE LUDZKOŚCI NA CAŁEJ ZIEMI. ZDJĘCIE TECHNOLOGII MATRIXOWEJ Z ZIEMI ZNIEWALAJĄCEJ LUDZKOŚĆ I INNE ISTOTY. SYNTEZA, ZJEDNOCZENIE SIŁ ŚWIATŁA I CIEMNOŚCI W JEDNĄ HARMONIJNĄ BOSKĄ ENERGIĘ, ŚWIADOMOŚĆ. ZJEDNOCZENIE WSZYSTKICH RAS KOSMICZNYCH W CĄŁYM WSZECHŚWIECIE I WSZECHŚWIATACH. WYKASOWYWANIE TOKSYCZNEJ KARMY LUDZKOŚCI, ZIEMI W TYM WOJEN, OLBRZYMICH KATAKLIZMÓW ITP. WPROWADZENIE ZIEMI NA RÓWNOLEGŁĄ LINIĘ CZASOWĄ ZMIERZAJĄCĄ DO UTWORZENIA ŚWIETLANEJ HARMONIJNEJ CYWILIZACJI NA ZIEMI. PRZEBUDZENIE, UZDROWIENIE NA WSZYSTKICH PŁASZCZYZNACH, WE WSZYSTKICH WYMIARACH I CZASACH.

 

INSTALACJA ZAPROGRAMOWANA WE WSPÓŁPRACY Z ISTOTAMI Z WYŻSZYCH WSZECHŚWIATÓW SPOZA TEGO MATRIXA, PODŁĄCZONA DO PRAZRÓDŁA POZA MATRIXEM.

 

12 LISTOPADA TO PIERWSZY DZIEŃ AKTYWACJI TEGO MIEJCA MOCY O ZACHODZIE SŁOŃCA.

CZAS ROZPOCZĘCIA AKTYWACJI I BUDOWY - 12 LISTOPADA (12 nici Dna) 2016
CZAS DECYDUJĄCY DLA ZIEMI LISTOPAD, GRUDZIEŃ 2016 ROK. OTWIERA SIĘ OKNO MIĘDZYWYMIAROWE.


Siły Ciemności chcą Ziemią zawładnąć swoją technologią matriksową (smugi chemiczne, nanotechnologie, farmakologiczne leki, używki toksyczne, sztuka - filmy z przemocą, religie itp) zaś jasnowidzowie zaczęli przewidywać bezwzględnie na ten przełom listopada, grudnia 2016 roku ewentualnie na początek 2017 roku ogromny planetarny kataklizm i wojnę itd.

STĄD NATYCHMIASTOWA POTRZEBA UTWORZENIA TEGO MIEJSCA MOCY BY TO ZMIENIĆ. BO ZA CZASÓW ATLANTYDY NIE UDAŁO SIĘ ZIEMI PRZEJŚĆ PRZEZ OKNO MIĘDZYWYMIAROWE. CELEM TEJ INSTALACJI JEST TOTALNA TRANSFORMACJA, SKOK KWANTOWY ŚWIAMOŚCI NIE TYLKO LUDZKOŚCI.

DNIA 12 LISTOPADA UDAŁO SIĘ UTWORZYĆ WSTĘPNIE CAŁE TE MIEJSCE MOCY - GENERATOR KONTAKT ZE ŹRÓDŁEM, ZOSTAŁO TEŻ ZAPROGRAMOWANE PRZEZE MNIE, JEDNAKŻE BĘDZIE ONO JESZCZE UDOSKONALANE M.IN. O INSTALACJĘ POD TE KAMIENIE SPECJALNYCH KRYSZTAŁÓW, ORAZ BĘDĄ DODATKOWO UMIESZCZANE WIĘKSZE KAMIENIE W NAJWIĘKSZYM KRĘGU.

PRZEWIDYWANY TERMIN ZAKOŃCZENIA INSTALACJI I PROGRAMOWANIA NA PRZESILENIE ZIMOWE 2016ROKU. TAK WIĘC AKTYWACJA TEGO MIEJSCA MOCY OD 12 LISTOPADA DO 23 GRUDNIA 2016 ROKU. MIEJSCE MOCY BĘDZIE NABIERAŁO CORAZ WIĘKSZEJ MOCY. INSTALACJA MA JUŻ WIELOWYMIAROWE ZABEZPIECZENIA PRZED HAKERAMI Z INNYCH WYMIARÓW - JEST TO ZABEZPIECZENIE MIEJSCA MOCY PRZED PRZEPROGRAMOWANIEM GO NA INNY CEL. TECHNOLOGIĘ ANTYWIRUSOWĄ ZAINSTALOWAŁEM Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI, OPROGRAMOWANIE JEST POD OCHRONĄ STRAŻNIKÓW MIĘDZYWYMIAROWYCH Z TEGO I Z WYŻSZYCH WSZECHŚWIATÓW SPOZA MATRIXA WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z PRAŹRÓDŁEM POZA MATRIXEM.

Zanim zacząłem ustawiać kamienie (one prawie lewitowały) wstępnie utworzyłem krąg z kryształów o średnicy około 100m na skarpach o wysokości około 10 - 15 metrów wysokości. Cel oczyszczenie tej przestrzeni z toksycznej energii, karmy, klątw, techologii matriksowej itp. Otworzyłem portal do Praźródła poza Matrixem i odprowadziłem toksyczne byty, pasożyty energetyczne, zabłąkane dusze które nie chciały dopuścić do utworzenia tutaj miejsca mocy. i zaczęły wtedy dziać się cuda, kamienie spod zamarzniętej ziemi zaczęły wręcz wychodzić i z moją pomocą turlać się do doliny by z nich utworzyć MIEJSCE MOCY. Duchy Przyrody i Istoty Świetliste z Wyższych Wymiarów oraz z poza tego Wszechświata zaczęły mi pomagać.

A jeszcze wcześniej zacząłem palić Świętym Fioletowym Płomieniem przez 3 dni księżyc bazę Sił Ciemności która zarządza kontrolą ludzkości i utrzymuje ludzkość we śnie, blokując na tysiące, miliony sposobów pozostałe 10 nici DNA. Gdyby nie to wogóle bym tego Miejsca Mocy nie utworzył bo cały czas były stawiane przeszkody. Dalej palę Fioletowy Płomień na księżycu wokół Ziemi by Matrix mógł słabnąć aż w końcu zostać usunięty.

TERAZ JEST TO MIEJSCE MOCY POTĘŻNYM AKCELERATOREM, BRAMĄ MIĘDZYWYMIAROWĄ DO PRAŹRÓDŁA POZA MATRIXEM ŚCIĄGAJĄCĄ BOSKIE ZŁOTE ŚWIATŁO (INFORMACJE, KODY ŚWIATŁA ITP...) BY ROZPRZESTRZENIAŁO SIĘ PO CAŁĄ ZIEMI BY UWOLNIĆ ZIEMIĘ Z SYSTEMU KONTROLI MATRIXOWEJ I BY PRZEBUDZIĆ LUDZKOŚĆ I NAPROWADZIĆ JĄ I INNE ISTOTY Z INNYCH WYMIARÓW NA KREACJĘ HARMONIJNEGO RAJU NA ZIEMI, BY ZAKOŃCZYĆ KOSMICZNE WOJNY.

JESTEŚMY POTĘŻNYMI ISTOTAMI ŚWIETLISTYMI O NIESKOŃCZONEJ MOCY. JUŻ CZAS OBUDZIĆ SIĘ Z AMNEZJI !!!!! <3

ZAINTERESOWANYCH UTWORZENIEM U SIEBIE TAKIEGO MIEJSCA MOCY Z KAMIENI CZY WRĘCZ Z SAMYCH POTĘŻNYCH KRYSZTAŁÓW, ALBO ZAINTERESOWANYCH MNIEJSZYMI TAKIMI GENERATORAMI KRYSZTAŁOWYMI MOCY KTÓRE MOŻNA UMIEŚCIĆ U SIEBIE W DOMU ODSYŁAM NA PONIŻSZY LINK. TAM WIĘCEJ INFORMACJI:

tel. kom. 791-328-528
email: jaro1979@wp.pl

bottom of page