top of page

Warsztaty Oddech i Dźwięk - otwarcie na własne Mistrzostwo.

16 luty 2019

godz 11.00 - 18.00, POZNAŃ

STUDIO JOGI YAM. UL KOCHANOWSKIEGO 4

 

Oddech. Jest z Tobą cały czas. Automatycznie kiedy śpisz, a także w ciągu dnia. Mechanizm. Ciało oddycha. To takie oczywiste. A czy równie oczywiste jest bycie blisko ze sobą w świadomym oddechu? Czy wiesz jak Twoje ciało oddycha, a jak by mogło pełniej się wyrażać? Podczas tego warsztatu w części poświęconej świadomemu oddychaniu poznasz proste techniki i ćwiczenia, by być bliżej siebie. Dzięki nim uświadomisz sobie jakie blokady i napięcia są w Twoim ciele i jak je uwalniać. Poprzez odczuwanie i obserwację poznasz język jakim komunikuje się Twój oddech oraz nauczysz się stabilizować jego przepływ oraz używać go do redukowania stresu i osiągania stanu relaksacji. To wszystko zadzieje się w przestrzeni akceptacji, otwartości płynącej z serca na to co przychodzi. A kiedy to będzie możliwe w drugiej części warsztatu zaczniesz wyrażać siebie również poprzez dźwięk.

Oddech i dźwięk zawsze idą razem jak najlepsi Przyjaciele wprowadzając do każdej komórki Twego ciała wibrację światła.Na warsztatach tych będziemy mieli okazję otwierając się na swobodny oddech i wibrację własnego głosu dotknąć w ciele tych miejsc, które potrzebują rozświetlenia.W ciszy i delikatności pojawia się świadomość, która poprowadzi Cię do Twojego Mistrzostwa. Usłyszysz swój wewnętrzny głos nawet jeśli na ten moment jest on jeszcze w Tobie bardzo cichutki. Wibracja i intencja światła,którą dla Ciebie otworzę poprzez własny śpiew Mocy niechaj jeszcze głębiej poprowadzi Cię do uwolnienia z ciała dotychczasowych lęków, napięć czy starych schematów myślenia i odczuwania. W pracy z dźwiękiem zwrócimy się do swego wnętrza by zakotwiczyć dźwięk w ciele poprzez świadomy oddech i współodczuwanie przestrzeni, która w TU i TERAZ Cię otacza. Wypełnieni światłem, wykonując proste ćwiczenia możemy otrzymać odpowiedzi na pytania jakie sobie zadajemy w życiu, by w pełni i w zgodzie z sobą móc się wyrazić.

 

Zapraszają na warsztat

Ewa i Radomir

 

Kilka słów o prowadzących:

 

Radomir Potok

Mieszkam w Poznaniu. Ponad 15 lat pracowałem na stanowiskach kierowniczych w różnych korporacjach branży finansowej, ubezpieczeniowej i paliwowej. W ostatnich latach brałem udział w wielu warsztatach na ścieżce rozwoju osobistego. Jednak dopiero ta metoda pracy - Oddech Transmodalny skradła moje serce. Jest w niej coś niewinnego. Bliskość z samym sobą oraz z drugim człowiekiem. Dzięki świadomemu oddechowi doświadczam tego co żywe we mnie w "teraz". Mam już za sobą ponad 500 godzin profesjonalnego treningu w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego, w tym wiele godzin własnych sesji oraz z klientami. Jestem Trenerem i Praktykiem Oddechu Transmodalnego. Prowadzę warsztaty grupowe oraz indywidualne sesje oddechowe.

 

Ewa Ziółkowska

Mieszkam w Szczecinie jednak w głębi Serca jestem obywatelem świata i podróżnikiem, skoczkiem wielowymiarowym.W pracy z własnym ciałem i dźwiękiem czuję jak ta przestrzeń we mnie się rozszerza. Przychodzi wiedza z innych wcieleń, aktywują się we mnie dostępne mi na wyciągnięcie ręki potencjały jak umiejętność telepatii czy jasnowidzenia jednak to tylko przyjemne " skutki uboczne " bycia zakotwiczonym w ciele i pracy z wibracją boskiego złotego światła.Na co dzień tworzę Mandalę Dźwięku by poprzez wibrację dźwięku otwierać serca i czuć obecność we wszystkim czego dotykam. Praca z dźwiękiem to tak naprawdę bycie sobą w pełni i wyrażanie na zewnątrz swego potencjału, zarażanie innych swą kreacją by też mieli odwagę sięgnąć po to co jest w nich na wyciągnięcie ręki. Wtedy pojawia się w nas większa harmonia, radość.Wchodzimy na ścieżkę Miłości, którą najpierw dajemy sobie. Gdy w pełni uważności zaczynamy żyć prawdą swej duszy i ją urzeczywistniać na ziemi wszystko staje się proste, pozadialektyczne i stajemy się gotowi do tego by odczuwać Miłość i spotkać się ze sobą bez " masek".To mnie nawet bawi bo zdaję sobie doskonale sprawę ,że nikt inny jak tylko my jesteśmy odpowiedzialni za wszystko co stworzyliśmy w swym życiu. Jak wielką zatem mamy Moc... pooddychajcie tą mocą i przybywajcie na nasze zajęcia.

 

Inwestycja w warsztaty : 250 zł.Prosimy o wpłatę zaliczki 100 zł w celu rezerwacji miejsca.

Wpłata na konto : Ewa Ziółkowska Mandala Dźwięku

17 1750 0012 0000 0000 3660 6045

z dopiskiem : warsztaty oddech i dźwięk

Osoby uczestniczące w warsztatach otrzymają 30% zniżki na całonocną Pudżę odbywającą się w sobotę 16.02.2019 od godz. 23 do 5 rano w niedzielę 17.02. 2019

 

​​KONTAKT:

 

Radomir Potok

tel. 728-812-625

 

Ewa Ziółkowska (Sophia Serce Ziemi)

http://www.harmonia-przestrzeni.com

tel. 508-238-381,

email: sophiaserceziemi@gmail.com - ZAPISY

bottom of page