top of page

ESENCJE PIKTOGRAMÓW

KONTAKT ZE ŹRÓDŁEM

 

Energia Boskiego Światła Miłości pochodząca z samego Źródła uzdrawiająca, rozpuszczająca wszystko co niezgodne z Harmonią. Wiedza, energie, kody ŚWIATŁA zawarte w tej esencji aktywują w Nas Miłość do Siebie i do wszystkich Istot. Z tej Boskiej Energii, Boskiego Światła, Boskiej Miłości powstaje wszystko. Możemy z tej Energii korzystać bezpośrednio i z Niej tworzyć Świat. Im bardziej rozwiniemy w Sobie Boską Miłość do Siebie i do wszystkich Istot, tym bardziej przed Nami otworzą się Bramy do Nieskończonej Wiedzy, Moźliwości.

 

UWOLNIENIE

 

Energie, kody światła, informacje zawarte w tej esencji tego piktogramu pomagają uwolnić się od starych wzorców życia już Nam nie służących, od "negatywnych" energii, myśli, emocji, klątw, nawyków, zdarzeń. Poprzez tę esencję można uwolnić rzeczy, miejsca ze starych energii, wzorców energetycznych.

 

 

RÓWNOWAGA

 

Energie, wiedza, kody światła zawarte w tej esencji pomagają dojść do wewnętrznej Równowagi. Pomagają odkryć swoją Prawdę i żyć zgodnie z Nią.

 

 

OBFITOŚĆ

 

Energie, kody Światła, informacje zawarte w tej esencji pomagają Nam zrozumieć że wszystko czego potrzebujemy, aby spełnić swoje marzenia jest na tej ZIEMI i mamy do tego pełny dostęp już Teraz. Kwestia jedynie wyzbycia się różnych naszych przekonań, lęków, kodów nie pozwalających na pełny przejaw Obfitości w naszym życiu. Możesz mieć naprawdę wszystko co zechcesz.

 

WZORZEC

 

Kody Światła, energie, informacje zawarte w tej esencji uświadamiają i pomagają Nam w tym byśmy żyli zgodnie ze swoją Duszą, zgodnie ze swoim pierwotnym programem, wzorcem Życia z jakim zeszliśmy na tę Ziemię. Aby tego dokonać trzeba usunąć cudze programy, idee, które nie są nasze, które NAM nie służą, nie odpowiadają.

 

SPEŁNIENIE

 

Esencja ta, energie, kody światła i informacje w niej zawarte uświadamiają Nam iż nasze Myśli mają Moc tworzenia naszej Rzeczywistości. Nasze myśli które utrzymujemy w naszym Umyśle realizują się w naszym ŻYCIU. Esencja ta pomaga rozwinąć w sobie POTĘGĘ  swoich Myśli by kreować w swoim Życiu to czego naprawdę chcemy.

Piktogram Kontakt ze Żródłem

Piktogram Wzorzec

Piktogram Uwolnienie

Piktogram Równowaga

Piktogram Obfitość

Piktogram Spełnienie

bottom of page