top of page

ESENCJE DRZEW, KRZEWÓW, KWIATÓW

Męczennica Pańska (kwiat) (Passiflora)

 

Oczyszcza z karmy, pomaga odejść od poczucia bycia ofiarą. Oczyszcza miejsca, mury z przeszłych "negatywnych" zdarzeń, z "negatywnych" wibracji.

 

Cis pospolity (Taxus baccata)

 

Pomaga rozpocząć życie na nowo. Odrodzenie. Otwórz się na nowe życie!. Transformacja, przemiana. Stary świat umiera by narodził się nowy.

 

Modrzew Europejski (Larix decidua)

 

Poszerza świadomość na inne wymiary, poszerza postrzeganie pozazmysłowe.

 

Bukszpan Wieczniezielony (Buxus sempervirens)

 

Ma silne właściwości oczyszczające. Wspiera on naszą zdolność do oczyszczania się z takich energii jak:. promieniowanie komputerów, telefonów komórkowych, i innych urządzeń elektronicznych, chroni przed smogiem elektromagnetycznym. Rozładowuje gwałtowne emocje. Oczyszcza Nas z "negat." emocji cudzych i własnych. Działa osłaniająco jak płaszcz ochronny przed "negatywnymi" wibracjami, emocjami, myślami z zewnątrz.

 

Brzoza Papierowa (Betula papyrifera)

 

Spokój, relaks, głębokie odprężenie. "Rób tylko to, co służy twojemu zdrowiu, harmonii w Tobie i otoczeniu. Twórz wokół siebie piękno i ład"; poprzez swoje wibracje uwalnia z psychicznych ran, bolesnych przeżyć...

 

Kasztanowiec Biały (Aesculus hippocastanum)

 

"Twórz w imię Miłości, twórz Harmonię na Ziemi. Rozbudzam w Tobie chęć do życia. Ciesz się tworzeniem wielkich dzieł. Sięgnij po moc i twórz. Masz w sobie nieograniczone możliwości i potencjały"

 

Sosna Czarna (Pinus nigra)

 

"Wsłuchuj się w głos Twej Duszy. Wsłuchuj się w dźwięki otoczenia, w to, co chce Ci przekazać Wszechświat. Wsłuchuj się w głos Twego Serca". Spokój, oczyszczenie.

 

Dąb Szypułkowy (Quercus robur)

 

"Masz w sobie wielką Moc, Siłę Tworzenia. Masz w sobie nieograniczone potencjały. Nie ma dla Ciebie granic. Jesteś Geniuszem. Uwierz we własną Moc"

Niezachwiana stabilność w życiu, moc, wytrwałość w wykonywaniu swojej misji życiowej, zadań na Ziemi. Wielka pewność siebie, wiara we własne siły i innych. Pomaga realnie kreować, tworzyć marzenia, wizje, cele, wypełniać swoją misję na Ziemi.

"Realizujcie swoje zadania misyjne na Ziemi. Wypełniajcie swoje powołania. Realizujcie swoje programy Duszy"

 

Jałowiec Pospolity (Juniperus communis)

 

"Leczę duchowe rany, urazy. Uwalniam z nich. Uwalniam z szoków doznanych w życiu. Pomagam zapomnieć Ci o nich, o urazach przeszłości i zacząć żyć pełnią życia w Teraźniejszości. Tamto jest nieistotne. Czas rozwijać się dalej".

"Uczę przebaczać, zapominać". Wielki spokój wewnętrzny, zadowolenie z życia, uziemienie.

Rozpuszcza rany, urazy powojenne, pokatastroficzne itp., przeżycia traumatyczne (np. związane z narodzeniem się w ciele fizycznym, śmiercią ciała fizycznego itp.). Pomaga uwolnić się Ziemi z bolesnych ran zadanych przez ludzkość.

 

Głóg Jednoszyjkowy (Crataegus monogyna)

 

"Sięgnij wgłąb swej Istoty. Sięgnij po swoją wewnętrzną Mądrość, aby służyła Twojej wewnętrznej Harmonii i Harmonii wokół".

"Żyj w Teraźniejszości. Zanurz się w tej cudownej energii Teraz".

Synchronizacja obu półkul mózgowych.

 

Świerk Pospolity (Picea abies)

 

Wspomaga koncentrację szczególnie na tym co służy Harmonii, większe przyswajanie wiedzy, geniusz.

Spokój we wszelkich życiowych sytuacjach.

Zwiększona koncentracja na tym, co istotne, na wnętrzu, podczas medytacji, nauki, twórczości, wizualizacji...

 

Klon Pospolity (Acer platanoides)

 

Pomaga odnaleźć swoją misję, pasję, przeznaczenie, wymarzoną pracę, by poprzez nią się realizować, tworzyć Harmonię i pomaga się realizować.

Rozwijanie zdolności sięgania po wiedzę z kosmosu, telepatyczny odbiór, channelingowy itp...

"Niech Twoja praca będzie Twoim marzeniem, pasją i służy wszystkim istotom, Harmonii. Poprzez każdy Twój czyn twórz Harmonię"

 

Wiąz Szypułkowy (Ulmus laevis)

 

"Łączmy nasze wspólne siły". Współpraca, jednoczenie, pomaga harmonizować związki międzyludzkie, wprowadza Harmonię w partnerstwie, w rodzinie, poszerza zakres współpracy (można współpracować z elfami natury, z istotami z kosmosu itd...)

Poczucie jedności z przyrodą: z kwiatami, drzewami, zwierzętami, Ziemią... W końcu jest poczucie, że przyroda jest prawdziwym domem, w którym można czuć się cudownie i komfortowo. Przyjaźń ze wszystkimi istotami ( w tym z przyrodą)

 

Lipa Drobnolistna (Tilia cordata)

 

"Otwórzcie się na Miłość, współpracę, wzajemną pomoc. Wszystko, co czynicie, mówicie, myślicie niech wypływa z Waszej wewnętrznej Miłości. Pokochajcie wszystkie stworzenia, istnienia na Ziemi".

"Otwórzcie się na Miłość tak mocno, jak tylko potraficie!!!"

Lipy sprzyjają rozwojowi równości, pomagają przeobrazić konkurencję w konstruktywną wspólnotę. Wzmacniają uczucie dobrego samopoczucia w grupie i spotykania innych z otwartym sercem.

Otwiera serce i czakrę korony, działa uspokajająco, oczyszcza z negatywnych emocji, myśli, likwiduje stany zapalne, wzbudza poczucie całości w grupie, w rodzinie (miłość, serce, ciepło), uczy działania w grupie.

 

Jarząb Pospolity (Sorbus aucuparia)

 

Aktywacja, poszerzanie świadomości na nowe obszary, nowe stany świadomości. Pomaga, rozbudza umiejętności podróży astralnych, telepatii, odbiorów channelingowych, jasnowidzenia różnego typu, kontaktów z istotami pozaziemskimi, elfami, dewami...itp.

Aktywacja nowych obszarów mózgu, 12 helis DNA oraz 12 czakr odpowiadających za wielowymiarowe postrzeganie, aktywacja hormonów odpowiadających za uruchomienie aktywacji DNA, poszerzenie świadomości.

Wszystko to ma służyć jedynie Harmonii, Miłości, Dobru wszystkich istot, poszerzeniu swojej świadomości, poszerzeniu zakresu bogactwa doznań i samorozwoju.

 

Akacja - Robinia biała, grochodrzew (Robinia pseudoacacia)

 

Likwiduje stare blokady, stąd pojawia się wiele zmian w życiu ludzkim. Wibracje akacji wspierają wszystkie procesy związane ze zmianą, ewolucją  i nowym sposobem myślenia. Akacje polepszają naszą zdolność przyswajania informacji, pomagają osiągnąć lepsze wyniki w nauce.

„Żyjcie na całego, całą swoją pełnią. Niech dokonują się zmiany w waszym życiu na lepsze. Niech w waszym życiu zawita spełnienie, radość, szczęście, miłość. Cieszcie się życiem, radujcie, twórzcie. Otwórzcie się na dary od Wszechświata, na bogactwo. Zasługujecie na nie. Już czas zmienić swoje życie. Teraz. Aby służyło szczęściu, harmonii, wszystkim istotom”.

 

Dzika Róża (Rosa canina)

 

“Miłość. Pokochaj siebie. Rób w życiu tylko to, co służy twojemu Szczęściu, Harmonii. Baw się i ciesz się życiem. Jeśli rozbudzisz Miłość do samego siebie, będziesz mógł tą Miłością podzielić się ze światem. Rób tylko to, co będzie ci dawało na każdym poziomie życia Szczęście i tylko Szczęście”.

 

 

bottom of page