top of page

UZDRAWIAJĄCA SESJA DŹWIĘKIEM MIS KRYSZTAŁOWYCH TYBETAŃSKICH ORAZ Z KRYSZTAŁAMI I GENERATORAMI KRYSZTAŁOWYMI

Sesje uzdrawiające na wszystkich poziomach z dźwiękami mis tybetańskich, kryształowych oraz z kryształami i generatorami kryształowymi.

Masaż dźwiękiem uzdrawiających dźwięków (m.in rozbijanie komórek nowotworowych, harmonizowanie ciał świetlistych, oczyszczanie, uzdrawianie itp.....)

Odprowadzanie bytów, toksycznych istot z ciała (które mogą być przyczyną chorób, dysharmonii w życiu itp, braku energii, szkodliwych uzależnień itp.)

Odblokowywanie wszystkich meridianów kryształami, Boską Energią Światła ze Źródła poza matriksem.

Oczyszczanie wszystkich czakr kryształami i generatorami kryształowymi oraz ich transformacja

Oczyszczanie z toksycznych programów niezgodnych z Duszą, z toksycznej karmy, klątw....

Odbudowywanie połączenia ciał świetlistych ze Źródłem poza Matriksem, z Kryształowym Sercem Ziemi oraz z Kryształową Siecią Ziemi połączoną ze Źródłem poza matriksem

Wgrywanie w ciała świetliste, DNA uzdrawiających programów, kodów Światła ze Źródła poza matriksem

Zapraszamy do Nas do Szczecina na takie sesje :)
Jest też możliwość umówienia się w innych miastach przed naszymi koncertami i po koncertach:

0,5 godz. 100zł
1 godz. 150zł
zapisy:
tel. 508 238 381
email: sophiaserceziemi@gmail.com
tel. 791 328 528
email: jaro1979@wp.pl

Sesja dźwiękiem mis kryształowych też wnosi:

​spokój, harmonię, zdrowie, równowagę i radość;

oczyszczenie i odbudowa uszkodzonych tkanek, zharmonizowanie energii w organizmie (czakry, meridiany)

w procesie komórkowej pamięci opartej na naturalnych wibracjach częstotliwości drgań;

harmonizacja emocji i wycofanie się z podejmowania  działań utrwalających niesłużące nam już nawyki

i wzorce myślenia.

poszerzenie naszej świadomości, wpłynięcie na naszą kreację i otworzenie wrót Wyższej Świadomości, mądrego i ukierunkowanego działania by żyć harmonijnie  w zgodzie z naturą i wyższą wibracją materializacji i przyciągania do swojego życia tego co piękne, harmonijne i wyjątkowe.

Jeśli z kolei Jesteś gotowy by aktywować w sobie geniusz poprzez regularne spotkania z dźwiękiem możesz odbudować 12 nici DNA, zharmonizować obie półkule mózgowe, poszerzyć możliwości autokreacji i widzenia przestrzennego.

 

ZDROWOTNE DZIAŁANIE:

Masaż  mis kryształowych to potwierdzona naukowo metoda pracy z dźwiękiem odbudowująca strukturę krystaliczną naszego ciała i przynosząca zdrowie już na poziomie komórkowym. Zdrowe tkanki i komórki naszego ciała wibrują z określoną częstotliwością w naszym ciele. Dźwięk kryształowych mis potrafi odbudować uszkodzone tkanki dzięki zastosowaniu w masażu odpowiednich interwałów muzycznych. Harmonizuje energię w organizmie dzięki czemu stanowi doskonałe uzupełnienie dla tradycyjnej medycyny. Już pierwsza sesja potrafi przynieść ulgę w bólu mięśni, obniżyć ciśnienie krwi i ustabilizować krążenie. Kolejne sesje mają moc rozbicia komórek nowotworowych, kamieni nerkowych etc., które są usuwane z toksynami z organizmu przy jednoczesnym odżywianiu komórek dotkniętych nowotworem.

bottom of page