top of page

 

JAK PRACOWAĆ Z GENERATOREM "KONTAKT ZE ŻRÓDŁEM"

(INSTRUKCJA)

 

Z tym generatorem kryształowym można pracować na różne sposoby:

 

Możemy w trakcie medytacji na siedząco trzymać go w rękach. Można w myślach wyrazić prośbę do tych kamieni, kryształów by przykładowo aktywowały Nam 12 nici Dna. I zanurzyć się w medytacji jednocześnie otwierając się na jego działanie.

 

Można ten generator gdy leżymy w łóżku czy np na podłodze ustawić wzdłuż naszego ciała nad głową w linii łączącej pionowo wszystkie nasze 7 czakr w ciele. Innymi słowy jak leżymy to na tym samym poziomie, wysokości stoi generator za naszą głową z tyłu w odległości około 10 - 50cm. Oczywiście dobrze jest wyrazić intencję żeby zaczął działać. Co on może robić? Może odbudowywać nasze połączenie ze Źródłem. Główny kanał energetyczny łączący 7 czakr w naszym ciele, i 5 czakr sięgających aż w kosmos w zdłuż tej jednej linii. I czy to przez naszą intencję, myśl, prośbę, czy nawet wizualizację jak ze Żródła spływa Boskie Złote Światło z kodami Światła poprzez te nasze 12 czakr, w tym przez naszą czakrę korony (czubek głowy) aż do jądra Ziemi. Te kody Światła aktywując 12 czakr jednocześnie rozwijajają 12 helis DNA. Można poprosić generator by aktywował w Nas wielowymiarową percepcję np w trakcie naszej medytacji czy nawet snu jak stoi ponad naszą głową w linii poziomej czy obok Nas np na stole w naszej sypialni.

 

Można też stanąć nad generatorem mając trochę rozstawione nogi. Innymi słowy ustawiamy generator pod Nami między nogami tak wzdłuż linii pionowej łączącej wszystkie nasze 7 podstawowych czakr i 5 czakr ponad naszym ciałem siegąjącymi w kosmos. I można po prostu w intencji wyrazić prośbę by popracował Nad Nami, możemy też zwizualizować kolumnę Boskiego Złotego Światła ze Żródła spływającego przez całe nasze ciało, przez 12 czakr.

 

Możemy też po prostu położyć się obok generatora z intencją by popracował z naszymi ciałami świetlistymi, DNA, czakrami itp.

 

Generalnie generator cały czas dziala, jednak jak otwieramy się na jego działanie np w taki sposób jak jest napisane powyżej, to działa wielokroć lepiej.

 

Można poprosić generator by aktywował w Nas np jasnowidzenie czy inne zdolności. Można prosić ogólnie o oczyszczanie energetyczne i odbudowę naszych ciał świetlistych, połączenia ze Źródłem, z Wszechświatem, z kryształową siecią Ziemi zsynchronizowaną ze Źródłem.

 

Generator ten i tak działa w tym kierunku bo został tak skonstruowany, zaprogramowany i aktywowany jednak takie nasze prośby w myślach czy poprzez wizualizację wielokroć działają ze zwiększoną mocą.

 

Generator ten można wystawiać na Słońce, by go ładować. Albo już go super ładuje, aktywuje  nasza świadoma medytacja z kolumną Światła poprzez 12 czakr i i poprzez ten generator o której wspomniałem na górze w mailu.

 

Można go od czasu do czasu oczyszczać poprze przywoływanie Świętych Fioletowych Płomieni które alchemicznie transformują wszelkie zanieczyszczenia energetyczne ewnentualne w tym generatorze, w Naszych ciałach świetlistych, ciele fizycznym czy w domu. Przywoływać można ten Święty Fioletowy Płomień (Istoty Świetliste) słownie, mentalnie czy poprzez wizualizację jak nasz generator, czy też ciało fiz, świetliste i wokół np nasze mieszkanie płonie w tych Fioletowych Płomieniach z intencją oczyszczenia.

 

W miarę naszej pracy nad sobą jak poszerzy się nasza percepcja, zdolności telepatyczne możemy komunikować się z tym generatorem (kryształami, kamieniami w tym generatorze) np zadawać pytania co możemy jeszcze robić by jeszcze bardziej się zharmonizować, pójść drogą zgodną z naszą Duszą, ze Żródłem. Co możemy zrobić dla Ziemi. Mogą napływać w końcu do Nas informacje co robić. Kwestia odblokowania naszych kanałów energetycznych w ciele, ciałach świetlistych, kwestia aktywacji 12 czakr, 12 nici DNA. 

 

Generator ten już został podłączony do Kryształowej Sieci Ziemi i Wszechświata zsynchronizowanej ze Źródłem oraz do 12 bibliotek Wszechświata, z miejscami mocy itp. Tak że podczas gdy my z Nim medytujemy, pracujemy, ten generator łączy się z informacjami, energiami innych kryształów, miejsc mocy itp. Poprzez kryształową sieć Ziemi i Wszechświata rosprzestrzeniają się informacje (Światło, kody Światła, programy) i wnikają w nasze ciała świetliste. Innymi słowy ten generator komunikuje się z innymi kryształami, istotami świetlistymi, miastami świetlnymi w Ziemi czy w kosmosie i ściąga do Nas poptrzebne kody Światła, informacje potrzebne do aktywacji naszych ciał świetlistych, 12 nici DNA itp, czy w ogóle jak lepiej żyć byśmy byli bardziej spełnieni w zgodzie ze swoją Duszą i ze Źródłem. To jest tak jakbyśmy się podłączali do internetu kosmicznego i wgrywali w siebie określone programy aktywujące naszą wielowymiarową percepcję, czy intuicję, czy 12 nici DNA. Kryształy, kamienie zgodnie z pewnym wzorem ułożone te procesy naszej transformacji wzmacniają od kilku do setek razy. To tak jakbyśmy sami mogli sobie policzyć na kartce różne zadania matematyczne, jednak kalkulator czy wręcz komputer jest w stanie to zrobić momentalnie i ze zwiększoną mocą. Nad czymś możemy pracować latami albo tylko np. przez kilka tygodni.

 

W trakcie pracy z Generatorem kryształowym możemy prosić dodatkowo o ochronę naszych opiekunów duchowych współpracujących ze Żródłem. By przy Nas byli, chronili czy nawet pomagali w tej transformacji. Możemy dodatkowo zapalać jak mamy oczyszczające i ochronne Fioletowe i Białe Świece. Czy ewnetualnie niebieską świecę (ochronną i łączącą z Wiedzą Kosmosu).

 

Więcej informacji:

 

artykuły:

Kryształowe miejsca mocy niech się rosprzestrzeniają część I

i część II

http://harmonia-przestrzeni.wix.com/wixcom#!blog/ctck

bottom of page