top of page

ODPROWADZANIE dusz, bytów do swoich właściwych wymiarów, przestrzeni (egzorcyzmy) / OCZYSZCZANIE

Byty i istoty z innych wymiarów o "negatywnym" usposobieniu mogą przyczyniań się do chorób, kłótni, toksycznych nawyków itd. Pasożytnicze istoty będąc w naszym ciele mogą karmić się naszą energią, w tym energią toksycznych myśli, emocji, czynów. Będąc niewidzialnymi istotami starają się byśmy nie wiedzieli że toksyczne myśli które pojawiają się w naszej głowie to narzucane przez je myśli by doprowadzać Nas do stanów depresyjnych, beznadziejności czy nienawiści, czy wręcz haosu. Są to jednak zagubione istoty i potrzebują tak naprawdę transformacji, odprowadzenia do odpowiedniej przestrzeni, wymiaru, gdzie będą mogły znaleźć drogę harmonijną.

 

Dusze, byty i inne istoty odprowadzam do swoich wymiarów, światów stosując techniki Świętej Geometrii, otwierając bramy międzywymiarowe.  Są one odprowadzane do swoich najwłaściwszych wymiarów, gdzie będą mogły się rozwijać. Procesy te wspiera, kieruje Wyższa Boska Kosmiczna Inteligencja zsynchronizowana z Praźródłem poza matriksem. Podczas odprowadzania bytów, toksycznych istot... pomagają mi Istoty Świetliste i Strażnicy Międzywymiarowi z tego Wszechświata i z Wyższych Wszechświatów zsynchronizowani z Praźródłem poza matriksem oraz kryształy i technologia kryształowa. Pomagają mi też Istoty Arktur / Antares podczas rozbrajania i i usuwania toksycznej technologii (w tym chipów... ) z ciała, ciał świetlistych i otaczającej przestrzeni. Przepalane są też świadome i nieświadome toksyczne umowy, śluby, transakcje karmiczne z toksycznymi istotami, bytami w tym wcieleniu i we wszystkich wcieleniach oraz we wszystkich wymiarach i czasach.

Zajmuję się odprowadzaniem dusz które uwięziły się między wymiarami w zaświatach. Działam zarówno globalnie (cmentarze, katastrofy na Ziemi, podziemia bloków mieszkalnych...) jak i na życzenie różnych osób.

 

W trakcie gdy dusze odchodzą zwiększa się wibracja Ziemi, na Ziemię w zamian schodzą Istoty o coraz wyższych wibracjach. Często dusze uwięzione czy przywiązane  do danego miejsca bronią go, straszą innych i w wyniku tego w danym mieszkaniu są kłótnie, haos życiowy, w przypadku firm słabe dochody, problemy, zaś w przypadku określonych terenów niemożność jego rozwoju, kreacji w danym miejscu, gdyż "duchy" strzegą tego miejsca, będąc zagubione i trzymając się starego.

 

Odprowadzenie odbywa Sercem i w porozumieniu z Wyższą Jaźnią. I doprowadza nie tylko do większej Harmonii w danym miejscu ale możliwości dalszego rozwoju.

 

 

cena: 250zł - (prace od 1 do 3 dni) (odprowadzanie pojedyńczej duszy, uwalnianie od bytów jednej osoby, odprowadzanie niewielkiej ilości bytów ...)

350zł - (prace ponad 3 dni do 1 tygodnia)

450zł - (prace ponad 1 tydzień do 2 tygodni)

trudniejsze przypadki (opętania, nawiedzone domy, demony, klątwy, cmentarze, odprowadzanie większej ilości bytów)

bottom of page