top of page

ESENCJE KORTEGO

Wieloryb

 

Ta esencja bardzo mocno otwiera naszą czakrę serca, dzięki czemu możemy połączyć się głęboko ze wszystkimi formami życia na Ziemi. Bardzo mocno aktywująca, energetyzująca. Dzięki niej odbieramy nasze życie w sposób bardziej świadomy. Pomaga rozpoznać Nasz prawdziwy cel bycia tu na Ziemi. Uczy Nas sięgania po wiedzę z Kosmosu. Sprowadza wiedzę, mądrość na Ziemię.

 

Orchidea Serca

 

Ta esencja pomaga transformować energie splotu słonecznego na wyższe poziomy, otwiera serce na wyższe częstotliwości, uczymy się żyć przez uczucie, nie przez emocje. Pomaga przemieniać egoistyczne emocje w miłość i duchowość.

 

Dzika Marchew

 

Ta esencja  pomaga Nam wyostrzyć swoje zmysły i nadzmysły.

 

Dziki Czosnek

 

Ta esencja penetruje i likwiduje ukryte lęki przyczyniające się do uszkadzania psychiki. Psychiczny antybiotyk na podatność na choroby, pomaga usunąć głęboki strach, brak poczucia bezpieczeństwa.

 

RQ-5

 

Ta esencja  pomaga uwolnić się od szkodliwych przyzwyczajeń, uzależnień (otyłość, słodycze...). Sekretem jest Miłość (różne nawyki, przyjemności Nam szkodzące to tylko próba zastępstwa Miłości czymś innym).

 

RQ-7 (na ratunek)

 

Ta esencja również pomaga uwolnić się od szkodliwych przyzwyczajeń, uzależnień. Pomaga w stanach kryzysowych i lękowych; pomaga w kuracji odwykowej. Sekretem jest Miłość (różne nawyki, przyjemności Nam szkodzące to tylko próba zastępstwa Miłości czymś innym).

 

Motyl Papillon Mariposa

 

Pomaga Nam zaakceptować siebie takimi, jakimi naprawdę jesteśmy i uzyskać wolność od narzucanych sobie granic, nawyków. Ta esencja uwalnia naszą Duszę tak, że ulegamy transformacji i rozpoznajemy naszą Prawdę.

 

Krab Grapsus grapsus

 

Dla tych, którzy odizolowali się od innych i zamknęli się w swojej skorupce. Esencja na komunikację. Esencja dla istot pełnych strachu. Pomaga rozpoznać, kiedy pojawia się realne niebezpieczeństwo, a my naprawdę potrzebujemy poczuć bezpieczeństwo. Help Us weigh the meits of a situation.

 

Delfin

 

Radość, poczucie bezpieczeństwa, przywracają chęć do życia.

 

T1

 

Oczyszcza miejsca, osoby z napromieniowania radioaktywnego, elektromagnetycznego, ochrania przed nimi.

 

Złoto

 

Wzmacnia energetycznie miejsca i żywe istoty. Regeneracja komórek, wzmocnienie aury, załatanie dziur w aurze.

Esencje Delfin i T1 sadźmy tam, gdzie jest brak życia, trucizny, zanieczyszczenia.

 

Szafir Niebieski

 

Oczyszcza miejsca ze starych informacji, walk, przemocy.

Uspokaja system nerwowy, likwiduje zakażenia, rozpuszcza zwątpienie, w rozum wprowadza jasność, wewnętrzna przemiana i wiara. Przypomina o naszym zadaniu życiowym. Uwalnia serca od pożądań. Pomaga urzeczywistniać nasze idee. Inspiruje duchowość. Otwiera zdolności telepatyczne. Wymaga od Nas nieugiętości, byśmy nie odstąpili od naszej misji, by Ego Nas nie psuło. Napełnianie nieskażoną Boską Miłością. Dzięki niemu możemy dokonać zmian, których konieczności nie dostrzegaliśmy. Rozwój, poszerzanie świadomości, zaakceptować wezwanie do niezwykłych doświadczeń.

 

 

bottom of page