top of page

SURVIVAL - PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE
Miejsce: Stare Czarnowo koło Szczecina oraz Puszcza Bukowa


Jeśli chciałbyś nauczyć się radzić w naturalnym terenie, potrzebujesz większego kontaktu z przyrodą, chciałbyś poznać głębsze tajemnice przyrody, poznać większe możliwości swojego umysłu przydatne w terenie ale i w codziennym życiu to idealne warsztaty survivalowe dla Ciebie.

W PROGRAMIE: (jest on dostosowany do grupy)

Orientacja w terenie – mapa, słońce, gwiazdy, intuicja itp. również z opaską na oczach – poszerzanie percepcji

Rozpoznawanie drzew, roślin, ziół jadalnych – te które nadają się do jedzenia ale i te które uzdrawiają, oczyszczają nasz umysł, poszerzają świadomość, oczyszczają z toksycznych nawyków, przekonań itp.

Rozpalanie ognia – jego znaczenie fizyczne jak ciepło, gotowanie ale i technika oczyszczania swojego ciała, umysłu, wspólne gotowanie na bazie tego co rośnie wokół, medytacje przy ognisku przy bębnie, didgeridoo.

Znaczenie chodzenia na boso – również w terenie – wg. szamananów i refleksologii.

Medytacje wyciszające umysł – różne techniki, mantry itp.
Spanie w namiotach lub na karimatach w śpiworach na łące, w lesie itp. w zależności od grupy – szamańskie pojednanie z naturą, możliwość spania w lepszych warunkach za dopłatą
Różne zadania do wykonania, zabawy...

TERMINY: WEEKENDOWE
luty, marzec, kwiecień 2019 - terminy do ustalenia, również w innych rejonach Polski i nie tylko. Pomóż zorganizować nam te warsztaty wówczas masz wstęp za darmo i wynagrodzenie.

inwestycja 250zł od osoby– przy zabraniu ze sobą każdej kolejnej osoby 50zł taniej


Wystarczy że zorganizujesz 5 osób chętnych i masz udział darmowy !!!

Możesz pomóc nam też zorganizować te warsztaty survivalowe w innym miejscu w Polsce czy w ciepłych krajach oraz zorganizować grupę. odwdzięczymy się ♥

ZAPISY

tel. kom. 791-328-528; email: jaro1979@wp.pl
tel. kom. 782 036 105
www.harmonia-przestrzeni.com

bottom of page