top of page

O MNIE

Pewnego dnia przyszła do mnie kobieta w czerwonej sukience.Pogładziła mnie po głowie gdy byłam smutna i czułam się źle. W jednym momencie wszystkie moje choroby zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. I to była ona – Sophia- Miłość, Mądrość i Piękno, Zaufanie i Wiedza, która towarzyszy Kobiecie, która rozpoznaje w sobie swoją Moc i Odwagę by urzeczywistnić i wcielić w materię swoje najczystsze inspiracje i podszepty Duszy.

Ukończyła kursy komunikacji interpersonalnej. Brała udział w wielu warsztatach rozwojowych oraz warsztatach holistycznego uzdrawiania. Uczęszczała do Szkoły Profesjonalnego Coachingu SPC w Krakowie. Za sobą ma kurs masażu dźwiękiem mis tybetańskich, terapię indywidualną w konwencji Gestalt. Dotychczas prowadziła Szkołę Jogi. Obecnie prowadzi różne warsztaty rozwojowe z dźwiękiem, kryształami..., medytacje dzieląc się swoimi wieloletnimi bogatymi doświadczeniami. Autorka wielu wierszy. Terapeutka. Wykonuje indywidualne masaże uzdrawiającymi i harmonizującymi dźwiękami mis kryształowych i tybetańskich wykorzystując przy tym dodatkowo harmonizujące kryształy, esencje energetyczne oraz generatory kryształowe, co przyspiesza procesy transformacji.

Z mężem gra harmonizujące i uzdrawiające koncerty tworząc Mandalę Dźwięku by poprzez czyste wibracje - śpiew swej duszy oraz dźwięki kryształowe zaprowadzić ludzi do domu ich serc, zapalić w nich ogień i obudzić geniusz, aktywować 12 helis DNA. Gra na misach kryształowych, tybetańskich, gongach, bębnie szamańskim.

 

Ps. Zapraszam na mego poetyckiego bloga :

http://jagathon8.blogspot.com/p/sophia-serce-ziemi-przekazy-miosci-i.html

bottom of page